gazetemag tv

Chloe Loughnan’dan eski eşi Serdar Ortaç hakkında şok sözler

Chloe Loughnan, şarkıcı Serdar Ortaç ile boşanmasının ardından önceki gün ülkesine döndü.

Geçtiğimiz haftalarda boşanan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan ikilisi konuşulmaya devam ediyor. Posta’dan Müge Dağıstanlı’nın haberine göre Chloe Loughnan, önceki gün bavullarını toplayıp evden ayrıldı. İddialara göre Serdar Ortaç bu sırada uyuyordu. Eski eşini yolcu etmeyen Ortaç, sadece “Şöförüm sizinle ilgilenecek” dedi. Chloe Loughnan, bu sözler üzerine evi ağlayarak terk etti. İrlanda yolculuğu öncesinde bir arkadaşıyla konuşan Loughnan’ın “Boşanacağımı bile bilmiyordum. Öğrenince hastanelik oldum, 3 kilo verdim. Çok çok üzgünüm. Serdar beni yolcu etmeye ne yazık ki gelmedi. Canı sağ olsun. Bir daha ne zaman dönerim bilmiyorum. Annem, babam, dostlarım toparlanmam için yoğun çaba harcıyor.” dediği ve kırgın olduğu öğrenildi.

Serdar Ortaç neden eski eşini yolcu etmedi?

MS hastalığıyla mücadele veren Serdar Ortaç, dedikodulara göre ağrıları nedeniyle yataktan kalkamadı ve eşini yolcu edemedi. Ünlü şarkıcının Chloe Loughnan’ın evden gidişinin ardından çok üzüldüğü de konuşulanlar arasında.

Serdar Ortaç’tan şaşırtan Chloe Loughnan açıklaması!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.