Ceylan ‘Severim Ama güvenemem ki’ ile farkını ortaya koydu

Sanatçı Ceylan, geçtiğimiz hafta çıkardığı ‘Severim Ama güvenemem ki’ adlı şarkısı youtube kanalında 15 günde 1,5 milyon dinlenmeye ulaştı.

Sanat hayatına çocuk yaşta başlayan ve 35. sanat yılında söz ve müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan ‘Severim ama güvenemem ki’ adlı şarkıda hatıra olsun diye kızı Melodi ile stüdyoya girerek seslendirmişti. 35 yıla özel single da ilk kez kızı ile stüdyoya giren Ceylan yine bir özel konsere imza atacak. Ceylan, “Sanat hayatıma halk konseri ile başladım. Ve 35 yıla özel yine bir halk konseri ile sanat yılımı kutlamak istiyorum. Halkın sevgisi, ilgisiyle bunca yıl şarkılar söyledim. Sevenlerime vefamı bu özel bol sürprizli konser ile göstermek istiyorum. Konserim yaz sonunda gerçekleşecek’ diye konuştu. Ceylan’ın seslendirdiği ‘Severim ama güvenenmem ki’ adlı şarkı müzikseverlerin beğenisini kazanarak, youtube kanalında 15 günde 1,5 milyona ulaştı.

https://www.youtube.com/watch?v=Ci29QAMKi5Y

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.