Ceylan Ertem, “Selami Şahin Şarkıları 2” albümünde “Akşam Olmadan Gel” ile yer aldı

Türk müziğinin efsanevi sanatçısı Selami Şahin’e saygı niteliğinde hazırlanan ‘’Selami Şahin Şarkıları 2’’ albümü, birbirinden iddialı sanatçılar eşliğinde dinleyicilerle buluşmayı sürdürüyor.

Selami Şahin’in ‘90’lı yıllara damgasını vurmuş bestelerinden biri olan ‘’Akşam Olmadan Gel’’, Ceylan Ertem’in kendine has yorumu ve Serhat Şensesli’nin düzenlemesiyle günümüze geliyor.

Albümün sürpriz şarkılarından biri olan ‘’Akşam Olmadan Gel’’, duygusal ve romantik bir atmosferi modern ve büyüleyici seslerle bir araya getiriyor.

Selami Şahin’in en önemli eserlerini popüler müzik dünyasıyla buluşturan ‘’Selami Şahin Şarkıları 2’’ albümü, Gökhan Türkmen, Can Ozan, KÖFN, Koray Avcı, Göksel, Linet, Elif Buse Doğan, Ümit Yaşar, Serkan Kaya ve Ceylan Ertem gibi birbirinden güçlü on farklı sürpriz sanatçıyı bir araya getiriyor.

Her hafta yeni bir şarkı ile müzikseverlerin beğenisine sunulan albümün müzik direktörlüğünü Lider Şahin üstenirken projenin görsel dünyası Ethem Onur Bilgiç imzası taşıyor.

Ceylan Ertem’in etkileyici yorumuyla yeniden hayat bulan ‘’Akşam Olmadan Gel’’, 17 Mayıs Cuma gününden itibaren Lider Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.