Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın 8 yıllık evliliği bitiyor

Sanat dünyasında parmakla gösterilen çiftlerden Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak 8 yıllık evliliğini noktalıyor. Bir oğlu olan ünlü çiftin evliliklerini yoluna koymak için terapiste gittiği ancak ayrılmak için ortak karar aldığı iddia ediliyor.

Bir süredir ayrılacakları konuşulan ve önceki gün Instagramdan birbirlerini silen sosyal medyada gündem olunca tekrar takipleşen Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak çiftinin boşanacağı öne sürüldü.

Hürriyet yazarı Mehmet Üstündağ, “Sanat camiasının örnek çiftleri arasında gösterilen Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak boşanmaya karar verdi. 8 yıl önce nikâh masasına oturan çiftin arasının kötü olduğu yönünde iddialar ortaya atılmış, ancak ikili çift terapisine gittiğini söyleyerek aralarını düzelttiklerini belirtmişti” iddiasından bulundu.

Üstündağ, bugünkü yazısında şunları kaydetti:

Şimdi duyduğuma göre çiftin evliliği üzerindeki kara bulutlar dağılamamış! Okan Ali isminde bir oğlu olan çiftin terapiye rağmen yollarını ayırmaya karar verdiklerini öğrendim. 2015’ten beri evli olan çiftin oturup konuşarak, ayrılmak için beraber karar aldığı iddia ediliyor. Parmakla gösterilen çiftin boşanmamak için çok denedikleri, fakat başaramadıkları ve çocukları için dostluklarını devam ettirmek istedikleri de gelen bilgiler arasında.

Bu boşanma, güzel oyucunun üçüncü boşanması olacak. Düvenci, 2000 yılında oyuncu Kaan Girgin’le evlenmiş, 2 yıl sonra ayrılmıştı. 2008’de ise Engin Akgün ile nikâh masasına oturan Ceyda Hanım’ın bu evliliğinden Melisa adında bir kızı olmuştu. Bu, Bülent Şakrak’ın da ikinci boşanması olacak. Şakrak, 2006’da meslektaşı Özge Borak’la evlenmiş ve 2010’da yollarını ayırmıştı.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.