Çetin Tekindor’un sesinden Attila İlhan’ın ‘Üçüncü Şahsın Şiiri’

Merakla beklenen “Babam” filminde usta oyuncu Çetin Tekindor, eşsiz sesiyle Attila İlhan’ın ‘Üçüncü Şahsın Şiiri’ni seslendirdi.

Bir baba ve zihinsel engelli oğlunun dram dolu hikayesinin anlatıldığı ‘Babam’ filminde Yusuf Tunalı karakterine hayat veren usta oyuncu Çetin Tekindor’un yorumladığı ‘Üçüncü Şahsın Şiiri’ büyük beğeni topladı.

Yapımını Durak Film’in, yönetmenliği Nihat Durak’ın, senaristliğini Nail Pelivan ve Nihat Durak’ın yaptığı, başrollerinde Çetin Tekindor, Melisa Şenolsun, Berker Güven, Erkan Kolçak Köstendil ve Cezmi Baskın yer aldığı “Babam” 6 Ekim Cuma günü vizyona giriyor.

blank

Yusuf Tunalı (Çetin Tekindor) batmakta olan sardalya konserve fabrikasını kurtarmaya çalışırken, karısının ölümüyle zihinsel engelli oğlu Arif’le (Berker Güven) baş başa kalır. Oğlunu, engeli sebebiyle yıllardır kabullenememiş Yusuf için, bu durum büyük bir sınav olacaktır.

Çetin Tekindor’dan ‘Üçüncü Şahsın Şiir’i

YouTube video

Babam Filmi Fragman:

YouTube video

Oyuncular:

Çetin Tekindor, Melisa Şenolsun, Berker Güven, Erkan Kolçak Köstendil, Cezmi Baskın, Seray Gözler, Ali İhsan Varol, Ali Düşenkalkar, Güner Özkul, Yasemen Büyükağaoğlu, Cansu Fırıncı, Ebru Şahin

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.