gazetemag tv

Cesur ve Güzel’de Sühan’ın yaralarını Cesur saracak

Ay Yapım imzalı Cesur ve Güzel’in yeni bölümünde babası Tahsin’in, Adalet’le olan sürpriz evliliği Sühan’ı derinden sarsıyor. Yeni bölümde Sühan’ın yaralarını Cesur saracak.

blank

CESUR VE SÜHAN’IN ROMANTİK KAÇAMAĞI!

CENTİLMEN CESUR!

Ekranların yeni fenomeni dizide bu hafta Tahsin’in evliliği tüm aileyi şoke ederken en büyük yarayı Sühan alacak. Annesinin hatırasını yaşatmak isteyen Sühan, Adalet’in eve yerleşmesiyle darmadağın olacak. Cesur, derinden sarsılan Sühan’ı yalnız bırakmak istemeyecek. Korludağ’dan, Nişantaşı eve geçen ikili baş başa romantik anlar geçirecekler. Cesur’un, Sühan’a adeta prensesler gibi baktığı bölüm ekran başındaki izleyenleri büyüleyecek. Sühan için her detayı incelikle düşünen, kendi elleriyle yemekler yapacak olan centilmen Cesur yeni bölümde de yine çok konuşulacak.

Ece Yörenç’in senaristliğini, Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Cesur ve Güzel her Perşembe saat 20:00’da Star TV’de ekrana geliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.