gazetemag tv

“Cesur ve Güzel” de bu akşam taşlar yerinden oynuyor

Ay Yapım imzalı, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı “Cesur ve Güzel” de bu akşam taşlar yerinden oynuyor.

Sühan, Cesur’un gerçek kimliğini öğreniyor.

Haftalardır büyük merakla beklenen bölümde yüzleşmek isteyen Sühan’ın, Cesur’un vurulduğunun haberini alması büyük üzüntü yaşamasına neden olacak.

SÜHAN, CESUR’UN GERÇEK KİMLİĞİNİ ÖĞRENİYOR!

Yeni Bölümde Neler Olacak?

İntikamına karşılık Sühan’ı seçen Cesur, onu kurtarmak için hayatını ortaya koyar ve büyük yara alır.

Cesur’un ona oyun oynadığını acı bir şekilde öğrenen Sühan onunla yüzleşmeyi kafasına koymuştur, öfkeyle Cesur’u ararken onun hastanede olduğu haberiyle yıkılır.

Planlarının umdukları gibi gitmemesi Bülent ve Cahide’nin panik olmasına neden olur. Beklenmedik bir anda ortaya çıkan Turan’ın haykırdığı gerçekler Korhan’ın aklını karıştıracaktır.

Korludağ çiftliğine gelen sürpriz bir misafir Tahsin Korludağ için felaketi müjdeler, Sühan babasının karşısına çıktığında Cesur için geri sayımın başladığından habersizdir.

Yılbaşı gecesi, Cesur ne kadar uzak dursa da Sühan’ın kalbine dokunmanın yolunu bulur. İkisi de kalkanlarını indirdiğinde yaşananlar, bundan sonra hayatlarında hiç bir şeyin kolay olmayacağının ispatı gibidir.

Ece Yörenç’in senaristliğini, Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Cesur ve Güzel’in heyecan dolu yeni bölümü bu akşam saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.