Cenk Eren, Seren Serengil’i yalancılıkla suçladı!

Cenk Eren, Demet Akalın ve Işın Karaca’nin pandemi döneminde maddi kayıplarından bahsettikleri röportajın yankıları sürmeye devam ediyor.

Sosyal medyada özellikle Demet Akalın’la çok fazla dalga geçilirken, Şarkıcı Bendeniz’de röportajda söylenenlere oldukça sert sözlerle eleştirdi.

Canlı yayına telefonla bağlanan Cenk Eren, Bendeniz’e cevap verirken Seren Serengil’le aralarında sert tartışmalar yaşandı. Cenk Eren, Serengil’i röportajı okumadan konuştuğunu ve yalancılıkla suçladı. Bunun üzerine ortam çok gerildi. Cenk Eren’i saygısızlık yapmakla itham eden Serengil, Bendeniz için ‘’Üslübu yanlış olsa da söyledikleri doğru’’ dedi.

YouTube video

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.