gazetemag tv

Cenk Eren: Kayahan’ın varisi benim

Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Cenk Eren, Antalya Migros AVM’de düzenlenen Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde hayranlarıyla bir araya geldi.

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte sevenleri ünlü sanatçıya büyük ilgi gösterdi.

Saatlar öncesinden Migros AVM’ye gelerek uzun kuyruklar oluşturan Antalyalılar, Cenk Eren’le bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Repertuvar-Tanju Okan Şarkıları isimli albümüyle adından söz ettiren Cenk Eren, Ferdi Özbeğen şarkılarından oluşan bir albüm hazırladığını açıkladı.

Soruları da içtenlikle yanıtlayan Cenk Eren, geçtiğimiz yıl yaşama veda eden Kayahan’la ilgili “Büyük Usta Kayahan Türkiye’nin gelmiş geçmiş en önemli müzisyenlerinden biriydi. Dürüst, pop müziğine çok emeği geçmiş bir sanatçıydı. Bana tavsiyelerde bulunur, yönlendirir, ağabeylik yapardı. Kayahan’ın varisi benim” diye konuştu.

Bu sözler büyük alkış alırken bir hayranı ünlü sanatçıya “Sabahlar Uzak şarkısını Kayahan’dan sonra en çok sizden dinlemeyi seviyoruz” deyince AVM alkış sesleriyle çınladı. Özellikle hanımların Cenk Eren’e yoğun ilgisi gözden kaçmadı.

Gördüğü ilgiden dolayı çok memnun olan sanatçı, organizasyon sonunda “En kısa zamanda tekrar Antalya’ya geleceğim” diyerek sevenleriyle vedalaştı.

Dünya Kadınlar Günü hediyesi olarak ziyaretçilerine bin adet Cenk Eren CD’si dağıtan Antalya Migros AVM Müdürü Sertaç Yeğin, “Sizleri Antalya’da ağırlamak bizleri mutlu etti” diyerek Cenk Eren ve organizasyon ekibini teşekkür ve çiçeklerle yolcu etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.