Cenazeme gelirse taşlayın! Yıldız Tilbe’nin vasiyeti şaşırttı

Şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı vasiyet açıklamasıyla ağızları açıkta bıraktı. Öldüğünde cenazesinde tek bir politikacı, siyasetçi istemediğini ifade eden Yıldız Tilbe, “Bir politikacı gelirse taşlayın, gitmezlerse ben kalkarım Allahı’n izniyle” dedi.

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık dikkat çekiyor. Twitter hesabından bu defa vasiyetini açıklayan Yıldız Tilbe, şaşkına çeviren bir istekte bulunarak yazılı olarak avukatına da ileteceğini söyledi.

Tilbe, cenazesinde bir tane bile politikacı istemediğini belirterek, “Cenazeme gelirken demir para büyüklüğünde taşlar koyun cebinize, bir politikacı gelirse taşlayın, gitmezlerse ben kalkarım Allahı’n izniyle” dedi:

“Öldüğüm zaman cenazeme bir tane politikacı siyasetçi istemiyorum, gelmesinler. Cenazeme gelirken demir para büyüklüğünde taşlar koyun cebinize, 1 politikacı gelirse taşlayın, gitmezlerse ben kalkarım Allah’ın izniyle, belki birkaçını da götürürüm, hiçbirini istemiyorum. Buradan size söyleyeyim. Vasiyet olarak avukatıma da bırakacağım.”

‘BEN ÖLECEĞİM SİZ KALACAK MISINIZ?’
Tilbe, paylaşımın ardından takipçilerinden gelen yorumlara ise, “Hahaha ben öleceğim siz kalacak mısınız? Sırası gelen istediği yere tutunsun bakayım kalabiliyor mu? Tekrar görüşeceğiz. Üzülmeyin, Allah hayırlısını versin, şu mübarek günde. Turp gibiyim Allaha şükür.” yanıtını verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.