Cem Yılmaz’ın yeni filmi “Karakomik Filmler” üç günde ne kadar izlendi?

Cem Yılmaz’ın Karakomik filmleri 18 Ekim’de sinemaseverlerle buluştu.

Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler serisinin ilk filmleri 2 Arada ve Kaçamak, 18 Ekim’de vizyona girdi. Filmlerin ilk üç günde ne kadar izlendiği açıklandı.

Box Office Türkiye verilerine göre; Karakomik Filmler 2 Arada ve Kaçamak, ilk üç gününde 276.086 seyirci sayısıyla açılış yaptı.

Karakomik Filmler’in vizyona girdiği hafta sonu en çok izlenen film ise 645.487 seyirciyle 7. Koğuştaki Mucize oldu. Film, ikinci haftasında 1.851.889 seyirciye ulaştı.

2 ARADA VE KAÇAMAK

Cem Yılmaz’ın “iki film birden” konseptli projesi Karakomik Filmler, Kaçamak ve 2 Arada isimli iki orta metraj filmden oluşuyor.

Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya ve Can Yılmaz’ın yer aldığı Kaçamak, eşlerine yalan söyleyip felekten bir hafta sonu geçirmek için lüks bir işletmede bir araya gelen bir grup erkeğin, yakınlarına dünya dışı varlıkların iniş yapmasıyla gelişen olayları anlatırken; Cem Yılmaz, Ozan Güven, Cem Davran, Cemre Ebuzziya, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimlerin yer aldığı 2 Arada ise arabalı vapurda çalışan Metin’in hikâyesini anlatıyor.

Cem Yılmaz’ın “Karakomik Filmler” galasına ünlü akını!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.