Cem Yılmaz’ın son filmi ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’in biletleri satışa çıktı

Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ filmi; hem sektör, hem sinema seyircisi tarafından merakla bekleniyor. 13 Kasım’da vizyona girecek filmin biletleri, 29 Ekim’de ön satışa çıkıyor.

Cem Yılmaz, Irina Ivkina, Zafer Algöz ve Çetin Altay’ın başrolde oynadığı ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ filmi 13 Kasım’da vizyona girmeye hazırlanıyor. Seyirci tarafından merakla beklenen, Nulook ve Fikirsanat ortak yapımı olan filmin biletleri, vizyon tarihinden 15 gün önce satışa çıkıyor. 29 Ekim’de ön satışla açılacak olan biletler, filmin vizyona gireceği belirli sinema salonu gişelerinden satın alınabilecek.

CEM YILMAZ 2 KARAKTERLE BEYAZPERDEDE

Tamamı Bulgaristan’da çekilen ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’, Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği, 4. film olma özelliğini taşıyor. Cem Yılmaz filmin başrolündeki iki ana karakter olan Şenay ve Boris’i canlandırıyor. Ali Baba ve 7 Cüceler, Mars Dağıtım tarafından dağıtılacak.

gazetemag-Ali Baba ve 7 Cüceler

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.