gazetemag tv

Cem Yılmaz’ın güldürmeyen Defne Samyeli espirisi

Kısa süre önce beraber yakalanan ve aşk yaşadıkları ortaya çıkan Cem Yılmaz ile Defne Samyeli’nin Instagram konuşması olay oldu.

Yazın beraber mavi tura çıkacak Defne Samyeli ile Cem Yılmaz dolu dolu aşk yaşamaya devam ediyor. Birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip eden ikili yorum yapmaktan da kaçınmıyor.

Cem Yılmaz bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yeni gösterisinin adını duyurdu. Yeni gösterisinin adını ‘Diamond Elit Platinum Plus’ olarak açıklayan Cem Yılmaz’a sevgilisi Defne Samyeli emoji göndererek tebrik etti. Cem Yılmaz ise bu emojiye karşılık olarak, ” Sizi tanıyorum. Bildiğiniz Defne Samyeli değil mi? Çok teşekkürler, iyi akşamlar” yazdı. Bu yorum ise sosyal medyada gündeme oturdu. Cem Yılmaz’a birçok kullanıcı, “güldürmedi” yorumunda bulundu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.