Cem Yılmaz’ın giydiği tayt olay oldu!

Son zamanlarda oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündemden düşmeyen komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Yılmaz’ın giydiği tayt ise sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Kullanıcılardan bazıları, yıllar önce ünlü komedyenin tayt konusunda yaptığı esprileri gündeme taşıdı.

Son günlerde Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddiaları nedeniyle gündemden düşmeyen ünlü komedyen Cem Yılmaz, önceki gün İstinyePark’da objektiflere takıldı.

SERENAY İSTEDİ, SPORA BAŞLADI

Takvim’de yer alan habere göre, artık aşklarını gizli yaşamayan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde ikinci defa birlikte görüntülenmişti. Son olarak Cem Yılmaz bir AVM’de kameralara tek başına yakalandı. Cem Yılmaz’ın giydiği tayt hatırlayanlar için çok tanıdık geldi.

O dönem kaslı vücudu ile adeta sosyal medyada olay yaratan Cem Yılmaz’ı şimdi yine spor kıyafetleriyle görenler Serenay Sarıkaya ile yaş farkını kapatmak için yeniden spora başladı yorumları yaptı.

blank
Cem Yılmaz

TAYTI GÜNDEM OLDU

Ünlü komedyenin giydiği tayt ise sosyal medyada gündem oldu. Yılmaz’ın 1999 yılında Bir Tat Bir Doku ismiyle yaptığı gösteri sırasında tayt giyenler hakkında söylediği sözler ise sosyal medya kullanıcıları tarafından tiye alındı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.