gazetemag tv

Cem Yılmaz’dan Serenay Sarıkaya açıklaması

Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile hakkında çıkan aşk haberleriyle ilgili sonunda sessizliğini bozdu.

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli’nin, 1,5 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz günlerde sonlandırdıkları iddia edilmiş, bu haber magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Çiftin ilişkisinin Serenay Sarıkaya yüzünden bittiği iddiaları ise herkesi şaşkına çevirmişti. Yılmaz ile Sarıkaya’nın aşk yaşayıp yaşamadığı merak konusu olmuştu.

İDDİALARI YALANLADI

Ünlü komedyen, hafta sonu gittiği kitap fuarında muhabirlerin sorularını yanıtladı. Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile aşk haberlerini net bir dille yalanladı.

‘GERÇEKLİĞİ YOKTUR’

46 yaşındaki oyuncu, muhabirin “Defne Hanım’dan ayrıldınız. İsminiz Serenay Sarıkaya ile anılıyor” sözlerine, “Hayır, bu haberlerin gerçekliği yoktur” cevabını verdi.

Serenay Sarıkaya “Söylemezsem Olmaz” programına 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.