gazetemag tv

Cem Yılmaz’dan Şahan Gökbakar’a zeytin dalı

Komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz akşam Defne Samyeli ile Etiler’de görüntülendi. Yılmaz, kendisine Şahan Gökbakar ile ilgili soru yönelten muhabirlere “Şahan Bey’e teşekkür ediyorum” cevabını verdi.

Son günlerde çok konuşulan ve polemiklere neden olan film dağıtım şirketi Mars ile Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar, Mahsun Kırmızıgül gibi isimler arasındaki “Promosyon bilet” krizi gün geçtikçe büyümüştü. Son olarak Mars Ceo’su bu konu hakkında geri adım atmayacaklarını söylemişti.

Yaşanan polemikler sonrası oyuncu Cem Yılmaz, önceki akşam sevgilisi Defne Samyeli ile birlikte Etiler’deki bir restoranda akşam yemeği yedi.

SÖYLENTİLER OLDU

Uzun süredir aralarının iyi olmadığı bilinen Cem Yılmaz-Şahan Gökbakar ikilisinin yaşanan olaylar sonrası birbirlerine destek vermesi, barışacakları yönünde söylentilere sebep olmuştu.

“ŞAHAN BEY’E TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Muhabirlerin Cem Yılmaz’a “Şahan Bey’in açıklamaları oldu. Siz neler söylemek istersiniz?” sorusu üzerine Yılmaz “Şahan Bey’e teşekkür ediyorum” cevabını vermekle yetindi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.