Cem Yılmaz’dan Karakomik 2 müjdesi geldi!

İki ayrı konuyu işleyen ve 2020 yılında izleyicilerle buluşan Cem Yılmaz filmi “Karakomik filmler”, online platformlardan izlemek isteyenler tarafından uzun süredir bekleniyordu. Bugün Cem Yılmaz tarafından merakla beklenen açıklama yapıldı.

Netflix’e geldiği anda çok sayıda insan tarafından izlenen Karakomik filmler 1 sonrası izleyiciler, heyecanla Karakomik 2 Netflix platformunda yayınlansın diye beklemeye başladı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre Karakomik 2 filmi Netflix’ten 26 Haziran tarihinden itibaren izlenebilecek.

Cem Yılmaz’ın son film serisi olan Karakomik Filmler’in ikincisinin izleyenler ve sinema eleştirmenleri tarafından beğenilip beğenilmeyeceği merak ediliyor.

Karakomik Filmler’in alışılmış Cem Yılmaz tarzından farklı olması nedeniyle bazı çevreler tarafından yoğun eleştirilere maruz kaldığı biliniyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.