Cem Yılmaz’dan gazetecilere tepki!

Cem Yılmaz, sevgilisi Defne Samyeli ile Contemporary İstanbul fuarına katıldı. Sanat eserlerini inceleyen Yılmaz, gazetecilerin görüntü almasından rahatsız oldu. Ünlü komedyen, “Rahatsız oluyoruz. Bugün bırakın da şurada rahat gezelim.” diyerek tepki gösterdi.

14’üncüsü düzenlenecek olan çağdaş sanat fuarı Contemporary İstanbul, 12-15 Eylül tarihleri arasında Harbiye’deki Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Bu yıl ‘Akdenizlilik’ kavramını ele alan Contemporary İstanbul fuarına katılım oldukça yüksekti. Cem Yılmaz ile Defne Samyeli çifti, şarkıcı Yalın’ın yanı sıra cemiyet ve iş dünyasından birçok ünlü sima katıldı.

Samyeli ile sanat eserlerinin yerinde gören komedyen, habercileri görünce rahatsız oldu. Çekim yapılmasını istemeyen Cem Yılmaz, “Rahatsız oluyoruz. Bugün bırakın da şurada rahat gezelim” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.