YouTube / gazetemag tv

Cem Yılmaz’dan Defne Samyeli’nin kızlarına jest

Cem Yılmaz, Defne Samyeli’nin kızlarını ressam Isabel Croxatto’nun sergisine götürmek için bilet aldı. Ressamın İstanbul’a geleceği öğrenilince biletler yandı.

Defne Samyeli ile Cem Yılmaz ikilisi, aşklarına tam gaz devam ederken komedyen de jestleriyle kız arkadaşının gönlünü kazanmayı sürdürüyor! Yılmaz ile Samyeli, yaz sezonunda birbirlerinin çocuklarıyla tanışarak birlikte vakit geçirmişti. Bugünlerde komedyenden Samyeli’nin kızları Deren ve Derin’e büyük bir jest geldi. Yılmaz, kendisi gibi sanatla ilgilenen kızları, daha önce Türkiye’ye bulunan ve yakından ilgilendiği Şilili ressam Isabel Croxatto’nun Brezilya’daki sergisine götürmek istedi. Sao Paulo’ya ailecek gitmeleri için tüm işlemleri halleden Yılmaz, Croxatto’nun İstanbul’a geleceğini öğrenince gitmekten vazgeçti. Yılmaz, Contemporary İstanbul için 20-23 Eylül tarihleri arasında ülkemizde olan ünlü ressamla kızları bir araya getirerek, onları tanıştıracak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.