Cem Yılmaz ve Ozan Güven Bebek’te el ele görüntülendi

Magazin basınında haklarında çıkan aşk haberlerini protesto eden Cem Yılmaz ve Ozan Güven Bebek’te el ele görüntülendi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yakın arkadaşı oyuncu Ozan Güven ile Bebek’te el ele görüntülendi.

“MADEM Kİ GAZETEYE ÇIKIYORUZ…”

Magazin basınında çıkan aşk haberlerini protesto eden ikiliden Cem Yılmaz, “Bundan sonra böyle düşündük, madem ki gazeteye çıkıyoruz hareket getirelim istedik” şeklinde konuştu.

cem yilmaz

“AŞKIM BEN ARABAYI GETİREYİM”

Görüntülendiklerini anlayınca Yılmaz’ın yanından ayrılan Ozan Güven komedyene, “Aşkım ben arabayı getiriyim” sözleriyle hitap etti, Yılmaz’dan da “Tamam aşkitom” cevabı geldi. Bebek’te ikiliyi gören arkadaşları ve hayranları bu durumu anlamakta zorlandı.

“CEM’İ BİKİNİLİ GÖRÜNTÜLEYEMEYECEKSİNİZ”

Yaza yeni film olmayacağını söyleyen komedyene, “Uzun bir tatil sizi bekliyor herhalde?” sorusu yöneltilince Ozan Güven, lafa dahil olup, “Cem’i bu sene bikinili görüntüleyemeyeceksiniz” diye espri yaptı.

“SİZ DAHA İYİ BİLİYORSUNUZ”

Magazin basınına tepkisini bir kez daha dile getiren Yılmaz, “Aşk hayatımdan haberiniz var mı? Siz daha iyi biliyorsunuz benden. Ben bilmiyorum” diye konuştu.

Ozan Güven, yeniden komedyene dönüp, “Hayatım ben gerekli açıklamayı yaptım” diye konuştuktan sonra araçlarına binerek hızla uzaklaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.