Cem Yılmaz ve İdil Fırat’ın panik gecesi

Aşk yaşadıkları konuşulan sosyetik güzel İdil Fırat ve ünlü şovmen Cem Yılmaz, gittikleri mekanın çıkışında görüntü vermemek için büyük çaba sarf etti.

Adı Cem Yılmaz’la aşk dedikodularına karışan ve geçtiğimiz hafta sonu DasDas’da ünlü komedyenle ayrı ayrı görüntülenen İdil Fırat, önceki gece de DasDas’taydı.

ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ

Bertolt Brecht’in ölümsüz eseri ‘Kafkas Tebeşir Dairesi’ geçtiğimiz akşam DasDas sahnede izleyicisi ile buluştu. Cem Yılmaz, Ozan Güven, Nurgül Yeşilçay, Gökçe Bahadır, Tülin Özen, Boran Kuzum, Melisa Sözen, Hande Doğandemir, Arif Pişkin ve Tansu Biçer gibi ünlü isimlerin katıldığı prömiyerde; Berliner Ensemble, yenilikçi ve büyüleyici performanslarıyla dakikalarca ayakta alkışlandı.

İDİL FIRAT ÖNLEMİNİ ALDI

Gazetecilerin mekan kapısı önünde beklediğini öğrenen sosyetik güzel İdil Fırat, Cem Yılmaz’la aynı karede yer almamak için koşar adım kendisini bekleyen aracına gitti.

CEM YILMAZ SAKLANDI

Ünlü komedyen ise önünden İdil Fırat’ın koştuğunu görünce şarkıcı Harun Tekin ve diğer arkadaşlarının arkasına saklandı. Böylece kili hakkında çıkan aşk dedikodusu, ilk kez güç kazandı.

blank
Cem Yılmaz
blank
İdil Fırat
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.