Cem Yılmaz ve Ebru Şallı ikilisinin kaçamak buluşmaları devam ediyor

Aşk yuvasında buluşuyorlar.

Tedbiri bırakmıyor Komedyenlikteki ustalığının yanı sıra çapkınlıklarıyla nam salan Cem Yılmaz, adeta herkes tarafından bilinen lüks araçlarıyla Ebru Şallı’nın yanına gitmezken, tedbiri elden bırakmayarak taksi kullanarak gittiği öğrenildi. Diğer bir detay da Şallı, aşkı Cem Yımaz’ın geleceği günler yardımcısını “Bu gün izin yap” diyerek gönderdiği ve tüm hazırlıkları kendisi yaptığı oldu.

Yaz aylarında başlayan arkadaşlıkları kısa süre de aşka dönüşse de hemen hemen her fırsatta birlikteliklerini yalanlayan Cem Yılmaz- Ebru Şallı ikilisinin kaçamak buluşmaları devam ediyor. Sinan Akçıl’la olan beraberliğini noktaladıktan sonra Acarkent’ten taşınarak İstinye’de bulunan Hilpark Evlerine yerleşen Şallı’nın sık sık Cem Yılmaz’la burada bir araya geldiği ortaya çıktı. Haftanın belli günleri Cem Yılmaz’ı yeni evinde ağırlayarak kendi elleriyle yemekler yapan Ebru Şallı’nın kısa süre önce Arda Turan’la yazışmaları da ortaya çıkmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.