Cem Yılmaz, Şeyma Subaşı’ndan boşanan Acun Ilıcalı hakkında konuştu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, eşi Şeyma Subaşı’ndan yeni boşanan Acun Ilıcalı için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Defne Samyeli ile aşklarına tam gaz devam eden Cem Yılmaz, yeni filmleri için de gün sayıyor. Yeni filmi hakkında Milliyet’ten Mesut Yılmaz’a konuşan Cem Yılmaz, ‘Emanet’ filminde Acun Ilıcalı’ya rol verdiğini açıkladı.

Şeyma Subaşı ile henüz boşanan Acun Ilıcalı’yı filmde oynatma kararı alan Cem Yılmaz, “Evet, meraklı amatörlere olabildiğince imkan tanıyoruz, belirli ücret dahilinde. Acun da bunlardan biri…” şeklinde konuştu.

blank

İZLEYİCİ HEM GÜLECEK HEM HÜZÜNLENECEK

‘Karakomik Filmler’ başlığı altında sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan Cem Yılmaz, “Her filmde izleyici hem gülecek hem hüzünlenecek. Komedi ve dramı aynı film içerisinde görebileceksiniz. Bu, kahramanları itibarıyla birbirine benzeyen projeler bir yandan da…” diyor. Sosyal medyada Cem Yılmaz, Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu’nun, Acun Ilıcalı’yla ilgili aşk iddialarından payını alan ünlülerden biriydi. Ünlü komedyenin Defne Samyeli’yle olan birlikteliğinden dolayı, Acun Ilıcalı’nın üvey babası olacağı alay konusu oldu.

4 filminin de peş peşe vizyona girmesinden dolayı tedirginlik duymadığını belirten Cem Yılmaz, “Bir risk teşkil ettiğini düşünmüyorum. Böyle tasarladım ve yapmak istiyorum. Benim dergicilikten gelen hayalim vardı. 60 dakikada filmi en güzel şekilde anlatmış oluyoruz zaten. Bizim fark yaratmak istediğimiz prodüksiyon, yerler mekanlar ve hikayeleri… Sinemaya gitmeye değecek filmler çıkarmaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

“BU İLK DEFA YAPILACAK”

Filmlerin sürelerinin 60’ar dakika olduğu için çok keyifli olacağını düşünen Cem Yılmaz, “İki filmi bir, diğerlerini de bir vizyona sokacağız. Örneğin, ‘Kaçamak’ ve ‘İki Arada’ tek proje gibi… İlk seansta biri, diğer seansta ikincisi izlenecek. Filmlerin süreleri 60’ar dakika olduğu için çok da keyifli olacağını düşünüyorum. Bu ilk defa yapılacak olan bir şey ama son olacağını sanmıyorum.” dedi.

“DENGİMİ ARIYORUM”

Karakomik Filmler serisinin üçüncü filmi Emanet’te rol alan Özge Özpirinçci, set hallerini Instagram hesabından paylaşmıştı.

Bu konu hakkında konuşan Cem Yılmaz, “Özge’yle (Özpirinçci) daha önce hiç çalışmadım. İyi aktörlerle oynamak çok güzel oluyor. Ben de çok iyi olduğum için dengimi arıyorum.” şeklinde esprili cevap verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.