gazetemag tv

Cem Yılmaz: Nereden buldun bu afişi!

‘Karakomik Filmler’i vizyona sokan Cem Yılmaz, geçtiğimiz gün Tüyap Kitap Fuarı’nda imza günü düzenledi.

Kendisinden imza almaya gelen hayranlarıyla şakalaşan ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın neşeli halleri ise dikkatlerden kaçmadı. Ünlü komedyenin imza günü yaklaşık üç saat sürdü.

blank
Cem Yılmaz

Geçtiğimiz ay sevgilisi Defne Samyeli’den ayrılan Cem Yılmaz, önceki gün TÜYAP Kitap Fuarı’ndaydı. Hayranlarıyla bir araya gelen ünlü komedyen Cem Yılmaz, yaklaşık 3 saat boyunca imza dağıttı. Özel hayatı ile ilgili kendisine sorulan soruları yanıtsız bırakan Yılmaz, bir ara imza almaya gelen bir gence takıldı. Vizyonda olan filmi ‘Karakomik Filmler’in afişi ile imza almaya gelen Gençle şakalaşan Yılmaz, “Nereden buldun bu afişi! Daha bende bile yok, yoksa arakladın mı?” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.