Cem Yılmaz: Erşan Kuneri’nin dizisi geliyor

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yeni dizi projesini duyurdu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yeni bir dizi projesi üzerinde çalıştığını duyurdu. Yeni dizisinin yayın tarihi için 2022 yılını işaret eden Yılmaz, merakla beklenen projesinde Erşan Kuneri karakterinin hikayesini anlatacağını belirtti.

Cem Yılmaz, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Evet sonunda… Erşan Kuneri’nin 1975-78 arasında sinema macerasını anlatacağım ERŞAN KUNERİ dizisine başlıyorum. 2022 ye hazır olur. Önce biraz eskiz karalama ile başlar sonra etlenir, canlanır” ifadelerini kullandı.

blank

NEREDE YAYINLANACAK?

2022 yılında izleyiciyle buluşacak dizinin dijital platformda yayınlanması bekleniyor. Ünlü komedyen, katıldığı bir Youtube programında bunun ipuçlarını vermişti. Yılmaz’ın programda yaptığı açıklama şu şekildeydi: “Sinema filmi yapmakla ilgili çekincem belki haklı bir şeye dokunuyor. Çünkü, dil, muhataplar, filmin +18 yemesi meselesi ile uğraşmamak için başka bir platforma yapmayı planlıyorum, bir dizisini.”

Yılmaz, en son Karakomik Filmler ve Karakomik Filmler 2 projelerini hayata geçirmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.