Cem Yılmaz, efsane Queen’in solisti Freddie Mercury hayranı çıktı

Müziğe olan tutkusuyla bilinen Cem Yılmaz, daha önce Queen’in solisti Freddie Mercury’nin çaldığı orgu, Afyonlu bir koleksiyonerden satın aldı.

Oyunculuğunun yanı sıra müziğe olan düşkünlüğüyle bilinen Cem Yılmaz, bu hobisi için tüm imkânlarını kullanıyor. Fırsat oldukça müzisyen arkadaşlarının sahnelerinde davul çalan komedyen, Levent’teki evine bir müzik stüdyosu yaptırdı.

Odanın yalıtımından içerisindeki ses sistemine kadar her bir detayı düşünen Cem Yılmaz, müzik koleksiyonuna değerli bir cihaz ekledi.

DURAN DURAN’DA KULLANMIŞ

Komedyen, daha önce dünyaca ünlü müzisyenler Queen’in solisti Freddie Mercury ve Duran Duran’ın kullandığı Roland marka Jüpiter 8 orgunu koleksiyonuna dahil etti. Afyon’da bulunan Şükrü Demirayak adlı bir koleksiyoncudan orgunu satın alan Yılmaz, “Bu orgun özelliği de Freddie Mercury ve Duran Duran dokunmuş. Bu o stüdyodan alınmış bir alet’’ dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.