Cem Yılmaz: Dolandırıcılığın bile kalitesi düştü, Bill Gates diye mail atılır mı?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, kendisine gelen bir e-maili takipçileriyle paylaşarak, “Dolandırıcılığın bile kalitesi düştü. Bill Gates diye mail atılır mı?” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen, 48 yaşındaki komedyen dolandırıcıların hedefi oldu. Kendisine dünyaca ünlü yazılımcı ve girişimci olan, iş insanı Bill Gates’in adıyla e-mail gönderilmesiyle alay eden Yılmaz, şaşkınlığını gizleyemedi.

“HER ŞEY PASPALLAŞTI”

‘Mr. Bill Gates’ kullanıcı adlı mail adresinden kendisine gelen e-maili Twitter adresinden ifşa eden Yılmaz paylaşımında, “Az evvel bana gelen mail. Ulan her şey paspallaştı dolandırıcılığın bile kalitesi düştü. Bill Gates diye mail atılır mı ya” ifadelerini kullandı.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.