Cem Uzan, Prens Charles ile fotoğraf çektirmek için servet ödemiş

İngiliz basını, 2000 yılındaki bir yemekte Cem Uzan’ın Prens Charles ile fotoğraf çektirmek için kraliyet vakıflarına 200 bin sterlin bağış yaptığını yazdı.

İngiltere, Prens Charles’ın para karşılığı milyarderlerle çekildiği fotoğrafları konuşuyor.

blank

CEM UZAN 200 BİN STERLİN ÖDEMİŞ

Daily Mail’de yer alan habere göre bu milyarderlerin içerisinde Cem Uzan’da bulunuyor. Haberde, Cem Uzan’ın o dönemki eşi Alara Koçibey ile birlikte, Prens Charles ve eşi Camillia ile fotoğraf çektirebilmek için kraliyet vakıflarına 200 bin sterlin bağış yaptığı iddia edildi. 2000 yılının haziran ayındaki yemeğe katılan Cem Uzan’ın 200 bin sterlin ödediği fotoğraftan memnun kaldığı belirtildi.

Cem Uzan Prens Charles ile Fotoğraf İçin Bağış Yaptı, İngiliz Basını ‘Satılık Prens’ Başlığıyla Duyurdu

‘SATILIK PRENS’ BAŞLIĞIYLA VERDİLER

‘Satılık prens’ başlığıyla verilen haberde, Uzan’ın yaptığı bağışla, eşinin yemekte Prens Charles’ın yanındaki koltuğa oturmasını güvence altına aldığına dikkat çekildi. Uzan’ın hareketini ‘iyi planlanmış uzun süreli bir kampanya’ olarak değerlendiren gazete, Uzan’ın ödeme ve fotoğraf için PR danışmanlık şirketi Bell Pottinger ile çalıştığı belirtildi.

ALDIĞI HAPİS CEZALARI HATIRLATILDI

Haberde Uzan’ın sonraki dönemlerde dolandırıcılık bağlantılı suçlar nedeniyle İngiltere ve ABD’de hapis cezaları aldığının altı çizildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.