Cem Belevi, maxi single çalışmasını sonlandırdı

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Cem Belevi, maxi single çalışmasını sonlandırdı.

Son teklisi ‘Mışıl Mışıl’ ile sevenlerine seslenen ve büyük beğeni alan Cem Belevi, bir yandan dizi çalışmasına devam ederken bir yandan da albüm için hazırlıklarını tamamladı. Albüm için stüdyo okumalarını bitiren Cem Belevi, sözü kendisine ait olan ‘Bundan Sonra’ adlı şarkısının müziğini Osman Taşdaş, düzenlemesi ünlü aranjör Erdem Kınay imzası taşıyor.

‘Bundan Sonra’ şarkısının klip yönetmeni Erdi Sevinç olurken, görüntü yönetmenliğini Varol Şahin üstlendi. Klip çekimleri Muğla’da yapılırken, ‘Kalk Gidelim’ adlı dizideki rol arkadaşı Nilay Deniz eşlik ederken, fotoğraf çekimlerini Cumhur Kaplan fotoğrafladı. Klip çekiminde sevenlerinin karşısına farklı bir imaj ile çıkan Cem Belevi’nin, styling çalışmaları Damla Yılmaz ve Utku Tuğlu tarafından hazırlandı.

Cem Belevi, ‘Bundan Sonra’ şarkısı ile birlikte ‘Buz Yanığı’ ve ‘Mışıl Mışıl Remix’ versiyonunun da yer aldığı maxi single tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.