Çelebihan Baklavaları sevkiyata yetişemiyor

Baklavanın Başkenti Gaziantep’te üretilen Çelebihan Baklavaları fabrikasında sevkiyata baklava yetiştiremiyor. Fabrika üretim tesisleri siparişler için 24 saat hizmet veriyor.

7.GÜN HABER / Özden DEMİRCİ- 1979 Yılında Gaziantep’te kurulan, Türkiye’de Baklavanın Başkenti Gaziantep’in Markası hijyenik koşullarda üretilen uluslararası Gurmelerden üstün Lezzet ödülü alan ÇELEBİHAN Baklavaları 10 Şubesi ve Avrupa,Fransa,Norveç,Belçika,Almanya,Oslo, Avusturya’ya VİP kargolar aracılığı ile Baklava gönderiyor.

blank

“ÜLKEMİZE VE AVRUPAYA BAKLAVA GÖNDERİYORUZ”

Avrupa’ya baklava üreten ülkenin en ünlü baklava markası Çelebihan Baklavaları yönetim kurulu başkanı Ahmet Yıldırım yaptığı açıklamada, “ 1979 yılında aile büyüklerim tarafından kurulan bugün 6 Avrupa ülkesine Maraş,Elbistan,Birecik, İstanbul,Şişli, Kadıköy, Maltepe,Tuzla, Kocaeli, Gebze,Şekerpınar, Ankara,Elyaman il ve ilçelerine son derece otomatik makinelerde 30 personelimizle birlikte günlük ürettiğimiz en az 150 tepsi baklava çeşidini üreterek ülkemizdeki şubelerimize ve Avrupa ülkelerine VİP Gıda Kargo araçlarıyla gönderiyoruz.

blank

Antep’te Baklava üretmek ayrıcalık ister bizde bu işi yapıyoruz.Markamızla damak tadını koruyan müşterilerimize teşekkür ediyorum ” dediblank

BAKLAVA KATMER KÜNEFE ADRESE SEVK EDİLİYOR

Çelebihan Baklavaları Gaziantep’teki Fabrika merkezinde üretilen özel gıda kargo araçları ile Baklava ve Künefe çeşitlerinin yanı sıra Antep’e özel Su Böreği, Katmer, Kadayıf günlük taze olarak damak tadını bilen müşterilerine ALO PAKET ONLİNE SİPARİŞ HATTI (FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI) 0342 502 0 532 telefon hattı ile hizmet veriyor. “n11.com’daki mağazası 24 saat açık”.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.