Çekimlerde Hadise’ye yarım ton maden suyu harcandı

Birkaç gün önce Sırma Grup ile yılın reklam anlaşmasına imza atan başarılı sanatçı Hadise, Fenerbahçe Parkı’nda kamera karşısına geçti. 11 saat süren çekimlerde, yarım ton Sırma Limon Aromalı Maden Suyu kullanıldı. Özel vinçler yardımıyla sağnak olarak yağdırılan maden suyunun altında sırılsıklam olan Hadise, reklam filminde maden suyunun canlandırıcı etkisine ve doğallığına vurgu yaptı.

Kardeşi Derya Açıkgöz tarafından özel olarak hazırlanan konsepte uygun limon sarısı elbisesi ve sapsarı saçları ile güzelliğini gözler önüne seren türk popunun prensesi Hadise, dünyaca ünlü ve ödüllü Belçikalı reklam yönetmeni Bruce Parramore yönetmenliğinde ve 125 kişilik dev bir kadronun eşlik ettiği çekimlerde neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Dördü Belçikalı olan 25 kişilik özel dans ekibiyle görsel bir şölen sunan Hadise, set aralarında ise bol bol limon aromalı maden suyu tüketti.

Öte yandan kamuoyunda büyük dikkat uyandıran Hadise’nin Sırma Limon Aromalı Maden Suyu reklam filminin, 25 Nisan’dan itibaren yayınlanmaya başlanması planlanıyor.

gazetemag.com-hadise

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.