Çekimler durduruldu! Masumlar Apartmanı dizisinde koronavirüs paniği!

TRT1 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Merve Dizdar, Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu’nun rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde Esat karakterine hayat veren ünlü oyuncu Uğur Uzunel’in koronavirüs testi pozitif çıktı. Sette önlem alınabilmesi için çekimler durduruldu.

Başrollerini Merve Dizdar, Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisi salı akşamlarının vazgeçilmezi haline geldi. İzleyenleri ekran başına kilitleyen dizi sosyal medyada ses getiriyor.

Büyük bir izleyici kitlesi olan Masumlar Apartmanı’nda koronavirüs paniği yaşandı. Dizide Esat karakterine hayat veren Uğur Uzunel’in koronavirüs testi pozitif çıktı. Ünlü oyuncunun koronavirüse yakalanmasının ardından Durumu iyi olan Uğur Uzunel’in tedavisine evde devam edildiği öğrenildi.

UĞUR UZUNEL KİMDİR?

12 Kasım 1988’de İzmir’in Konak ilçesine bağlı Kadifekale’de doğan Uğur Uzunel, lise eğitiminin sonuna dek İzmir Bornova’da yaşadı. İlkokul 2.sınıftan bu yana tiyatroda çeşitli gösterilerde yer alan Uğur Uzunel, küçük yaştan oyuncu olmaya karar verdi.

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Anasanat dalında okuyan Uğur Uzunel, ilk televizyon deneyimini Ağır Roman Yeni Dünya projesinde yaşadı. önlem alınan sette çekimler durduruldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.