Cedi Osman, sürpriziyle sevgilisi Ebru Şahin’i uçurdu

Yaklaşık bir senedir birlikte olan oyuncu Ebru Şahin ile milli basketbolcu Cedi Osman’ın aşkı tam gaz devam ediyor. Cedi Osman, sevgilisiyle daha fazla vakit geçirmek için kesenin ağzını açtı.

2020 temmuz ayından bu yana birlikte olan NBA’de forma giyen basketbolcu Cedi Osman ile oyuncu Ebru Şahin’in aşkı dolu dizgin devam ediyor.

Havaların ısınmasıyla tatil planı yapan çiftten yıldız basketbolcu şimdi de Ebru Şahin’le daha fazla vakit geçirmek için kesenin ağzını açtı.

ÇEŞME’DEN EV KİRALADI

26 yaşındaki Cedi Osman, güzel oyuncuyla aşkının da başladığı yer olan Çeşme’den ev kiraladı. Bu yıl pandemi nedeniyle kiraların tavan yaptığı Alaçatı’da havuzlu ve 4 odalı bir villayı sezonluk tutan basketbolcu, bunun için de 350 bin TL’yi peşin verdi.

Yaz aylarının büyük kısmını Ebru Şahin’le Alaçatı’da tatil yaparak geçirmeyi planlayan Cedi Osman’ın aşkına yaptığı bu hamlesi, “Cedi, sürpriziyle Şahin’i uçurdu” yorumları yaptırdı.

“İYİ Kİ DOĞDUN GÜNEŞ IŞIĞIM”

Öte yandan Şahin, nisan ayında 26 yaşına basan sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden kutlamış ve yayınladığı kareye “Sen yanımdayken her şey kolay. İyi ki doğdun güneş ışığım” notunu düşmüştü.

CEDİ KAYITSIZ KALMADI

Cedi Osman da Ebru Şahin’in jestine kayıtsız kalmadı. Ünlü basketbolcu, sevgilisine ‘Sen benim başıma gelen en güzel şeysin! Mutluluk sebebimsin. Seni çok seviyorum’ diye yanıt vermişti.

“HER GÜN YENİ BİR ŞEY KEŞFEDİYORUZ”

Daha önce ALL dergisine verdiği röportajda Cedi Osman ile ilişkisi hakkında konuşan Ebru Şahin, “Cedi ile küçüklüğümüzden beri farklı çevrelerde, farklı güven anlayışlarında büyürken hep aynı içgüdüyle hareket ettiğimizi fark ettik. Hani biriyle konuşmana gerek kalmadan her şeyi halledersin ya, aramızda öyle bir bağ var. Birbirimizde her gün yeni bir şey keşfediyoruz” diye konuşmuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.