CBeebies’de Tatil Heyecanı

CBeebies, Haziran ayında da birbirinden eğlenceli ve eğitici içeriklerle ekranlara renk katacak. Çocuklar, Grace’in yeni araçlarını tanırken, büyükbaba ve Jason ile sihirli maceralara atılacak, Kraliçe Elizabeth’in 70‘inci yıldönümü kutlamalarını izlerken, Dünya Çevre Günü’ne özel önemli mesajlar alacaklar.

Grace’in Muhteşem Makineleri

Motor tutkunu Grace Webb, okul öncesi çocuklara dünyanın en büyük, en hızlı ve en etkileyici araçlarını tanıtmak için tekrar direksiyon başına geçiyor. Aksiyon ve heyecan dolu 20 bölümden oluşan serinin dördüncü sezonunda da minikleri birbirinden farklı araçlar bekliyor. Grace bu araçların nasıl çalıştığını ve nasıl hareket ettiğini açıklarken, işlerinde ne kadar iyi olduklarını da gösteriyor. Bu araçların bazıları uçuyor, bazıları ise su altında gidiyor ve hepsi Grace’e muhteşem yarış deneyimi yaşatmayı başarıyor. Bu aksiyon serisi 6 Haziran Pazartesi günü saat 15:35’te Digiturk 161’inci kanalda ekranlara geliyor.

Dünya Çevre Günü’nü saygıyla analım

Gelecek nesillere güzel bir miras bırakmak için iklim değişikliğiyle mücadele etmek ve gezegenimizin korunması konusunda farkındalık yaratmak hepimizin önceliği. Çünkü buradan başka bir dünya yok… Doğayı korumak ve bunu teşvik etmek için çok çalışmamız gerek. Bunu nasıl başaracağımızı öğrenmek için Dünya Çevre Günü’ne özel Andy’nin Yavru Hayvanları, Andy’nin Su Maceraları, Go Jetters” ve “JoJo ve Gran Gran programları 5 Haziran Pazar saat 06:00 itibariyle Digitürk 161’inci kanalda ekranlara gelecek.

Cebimdeki Büyükbabam

Büyükbaba ve ailesi, harika bir sahil köyü olan Sunnysands’de yaşıyor. Herkes büyükbabanın günlerini koltuğuna gömülmüş bir şekilde yatarak geçirdiğini sanıyor ama aslında bu eğlenceli büyük adam yaramazlık yapmayı çok seviyor. Büyükbaba ve torunu Jason’ın küçük sırları, büyülü şapka, onları çok keyifli maceralara sürüklüyor. Bu komedi serisi 6 Haziran Pazartesi günü saat 06:00’da Digiturk 161’inci kanalda minikleri maceraya davet ediyor.

Kraliçe Elizabeth’in görkemli partisi

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in tahttaki 70’inci yılı 3 Haziran’da görkemli bir partiyle kutlanacak. Sınırsız eğlence, eşsiz oyunlar ve unutulmayacak maceraların olacağı bu özel yıldönümü partisine Bluey, Hey Duggee ve Go Jetters da katılacak. Onlara eşlik etmek için 3 Haziran Cuma günü saat 06:00’da Digiturk 161’inci kanalda CBeebies’e bekleniyorsunuz.

CBeebies’de Haziran neşesi

Haziran ayı CBeebies içerikleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Okul öncesi çocukların gözlem ve dikkat becerilerini oyunlar ve bulmacalarla güçlendirmelerine yardımcı olan eğlenceli çocuk komedi programı Spot Bots 6 Haziran Pazartesi günü saat 09:10’da; orijinal seriye sadık kalınarak okul öncesi çocuklarına hitap edecek şekilde yeniden uyarlanan Teletubbies ise 1 Haziran Çarşamba günü saat 19:25’de Digiturk 161’inci kanalda olacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.