gazetemag tv

Çarpışma’nın merakla beklenen yeni bölüm 2. tanıtımı yayınlandı

Ay Yapım’ın, Show TV’de Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekran yolculuğuna başlayan yeni dizisi ‘Çarpışma’nın merakla beklenen yeni bölüm 2. tanıtımı yayınlandı.

Kadir’in (Kıvanç Tatlıtuğ) ; ‘Ölmedim merkez, ölmedim!’ sözleriyle isyan ettiği tanıtımda, kaçmaya çalışan Zeynep (Elçin Sangu) çaresizce kızına ulaşmaya çalışıyor. İkilinin karşı karşıya geldiği anlar heyecanı yükseltirken, Zeynep, kendisine engel olmak isteyen Kadir’e sert çıkıyor. Kadir ise, ‘Ben senin kızını bulmadan hiçbir yere gidemezsin!’ sözleriyle hikayenin yeni başladığının sinyallerini veriyor.

‘ÇARPIŞMA’NIN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

‘Çarpışma’nın Perşembe akşamı ekrana gelecek 2. bölümünün konusu şöyle;

Kadir, Zeynep, Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem’in (Alperen Duymaz) karıştıkları kazada, şuuru açık tek kişi Zeynep’tir. Durumu en ağır olan ise Cemre. Zeynep, baygın haldeki Kadir’i tanır ve şoke olur. Zeynep, Kadir’e yardım etmek ile kızını kurtarmak arasında büyük bir ikilemde kalır. Olay yerine sağlık ekipleri ve itfaiye gelir. Cemre ve Kerem araçlarından çıkarılıp hastaneye götürülür. Ancak, Kadir ve Zeynep’in kullandıkları araçlarda kimse yoktur. Veli (Onur Saylak), polisin işe karışması ile yeni önlemler alır ve Zeynep’in kızı Aylin’in hayatıyla ilgili çok kritik bir kararın eşiğine gelir. Cemre, kendisini yaralayan ve aracına çarpanın aynı kişi olduğunu öğrenir ve polise bilgi verir. Belma (Rojda Demirer) ve Demir’i (Hakan Kurtaş) ise yasak aşklarının ortaya çıkma korkusu sarar. Kadir ile Zeynep’in geçmişten gelen bağları ortaya çıkarken, hayat onları hiç ummadıkları yerlerde, hiç ummadıkları zamanlarda ve hiç ummadıkları şekilde yıllar sonra yeniden karşı karşıya getirecektir.

‘Çarpışma’, etkileyici sahneleri, yükselen gerilimi ve ters köşe sürprizleriyle izleyicilerini yine ekrana kilitleyecek.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

‘Çarpışma’ merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.