Çarpışma’nın 2. bölümünde de heyecan dolu anlar yaşandı

Ay Yapım’ın, Show TV’de ekrana gelen yeni dizisi ‘Çarpışma’nın dün akşam (29 Kasım) yayınlanan 2. bölümünde de heyecan dolu anlar yaşandı.

Veli’nin madalyonuyla kendisini Kadir’e hatırlattığı bölüm finalinde, “Veli, Kadir’i nereden tanıyor?” sorusu akıllara geldi. Kadir ile Zeynep’in de geçmişten gelen bağları ortaya çıkarken, hayat onları hiç ummadıkları yerlerde, hiç ummadıkları zamanlarda ve hiç ummadıkları şekilde yıllar sonra yeniden karşı karşıya getirdi.

SOSYAL MEDYA #KIZIMAYARDIMET DEDİ!

Etkileyici sahneleri, yükselen gerilimi ve ters köşe sürprizleriyle izleyicilerini ekran başına kilitleyen dizi, sosyal medyada da uzun süre konuşuldu. İkinci bölümüyle ABC1 20+’da 6.60 izlenme oranı (rating), 13.35 izlenme payı, AB’de 6.61 izlenme oranı (rating), 14.17 izlenme payı (share), Total’de ise 4.69 izlenme oranı (rating), 9.60 izlenme payı (share) alan dizi #kızımayardımet etiketi ile Twitter’da Türkiye’de 15 saat dünyada 4 saat 15 dakika TT listesinde kaldı.

ZEYNEP, KADİR’İ KURTARMAYA ÇALIŞTI!

Çarpışma sonrası Kadir’i tanıyan ve ona yardım etmek ile kızını kurtarmak arasında büyük bir ikilemde kalan Zeynep, kızını almak için Veli’nin verdiği adrese gitti. Veli polisin işe karışması yeni önlemler alırken, Kadir ve Zeynep’in geçmişten gelen bağları ortaya çıktı. Zeynep’e engel olmaya çalışırken daha fazla direnemeyen Kadir yere yığıldı, kalp masajıyla onu hayata döndürmeye çalışan Zeynep ise korku dolu anlar yaşadı.

KEREM, BÜYÜK İHANETİ ÖĞRENECEK Mİ?

Cemre’nin kendisini yaralayan ve aracına çarpanın aynı kişi olduğunu öğrendiği bölümde hastaneden çıkan Kerem ise, Yakup ve Meral’e ulaşmaya çalıştı. İkilinin kaçma planları yaptığı sırada Kerem ise, mahalleliden duyduklarıyla büyük bir şüpheye kapıldı.

KADİR ADALI GÖREVE GERİ DÖNÜYOR!

Her şeyden vazgeçen ve ölüme gitmek isteyen Kadir’i, kızını bulması için ikna etmeye çalışan Zeynep, Kadir’in olumsuz cevabıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Dönüş yolunda kızını bulma pahasına polislerden kaçan Zeynep, karşısında bulduğu Kadir’in, “Ben senin kızını bulmadan hiçbir yere gidemezsin!” sözleriyle yeniden umutlanırken, Kadir göreve geri döndüğünün sinyallerini verdi.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

‘Çarpışma’ merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.