Çarpışma’da Veli’nin yeni planı ne?

Show TV’de Perşembe akşamları ekrana gelen, izleyicilerinin tutkuyla takip ettikleri dizisi ‘Çarpışma’nın dün akşam yayınlanan 4. bölümünde de heyecan dolu anlar yaşandı.

Zeynep’in kızını kurtaracağı düşüncesiyle hapis tutulduğu evden kaçıp, Veli’nin yanına gittiği ve rehin alındığı bölüm finalinde, Veli’nin Adalı’nın da görüş alanında olduğu sırada silahını ateşlerken heyecan yükseldi. Veli’nin, Zeynep’e “Bana Kadir’i sen vereceksin. Onu silahla değil, seninle öldüreceğim!” sözleri ise, Veli şimdi Adalı’ya karşı nasıl bir oyun kuracak ? sorusunu akıllara getirdi.

Çarpışma #ayaktakal etiketiyle bu hafta da sosyal medyanın zirvesinde!

Heyecanı her hafta daha da artan hikayesiyle izleyicilerini ekran başına kilitleyen ‘Çarpışma’, sosyal medyada da uzun süre konuşuldu ve zirvede yer aldı. Diziyle ilgili 70 bin tweet atıldı, ‘Çarpışma’ #ayaktakal etiketi ile Twitter’da Türkiye gündeminde 1. sırada yer alırken, dünya gündeminde ise 4. sıraya kadar yükseldi. Türkiye’de 13 saat 55 dakika, dünyada ise 6 saat 25 dakika TT listesinde kaldı. ‘Çarpışma’, 4. Bölümüyle; AB’de yüzde 6.35 rating ve yüzde 14.58 izlenme payı, ABC1’de yüzde 6.1 rating ve yüzde 12.49 izlenme payı, Total’de ise yüzde 4.34 rating ve yüzde 9.38 izlenme payı elde etti.
Kerem’in anlattıkları Cemre’yi etkiledi!

Çarpışma’nın dün akşam yayınlanan bölümünde; Veli’nin, Adalı’ya annesi üzerinden saldırması Adalı’yı çılgına çevirdi. Adalı yüz yüze geldiği Veli’yi yakalamak için hamle yapsa da, tedbirini önceden alan Veli kaçtı. Kerem’in, Belma’yla ilgili bir videonun varlığından bahsetmesi Cemre’nin içine kurt düşürdü. Belma, Yakup’un şantajı karşısında darmadağın oldu. Demir, Cemre’yi Amerika’ya gitmeye ikna etmeye çalışsa da Cemre, sürpriz bir hamle yaptı ve cezaevine gidip, Kerem’e kendisini buradan çıkaracağını söyledi.

Adalı, Selim Gür’ün ofisinde!

Haydar’dan, Veli’yi hapisten kurtaran avukatın Selim Gür olduğunu öğrenen Adalı, Selim Gür’ün ofisine gitti. Zeynep’in kızını istediğini çok sert bir dille anlatan ve Selim’e, Veli ile hesaplarının kapanmayacağını söyleyen Adalı, Selim’in ofisini dağıttı.

Adalı, Veli’nin izini sürdü!

Adalı, Veli’nin adamı Sinan’ın izini buldu, Selim’in de Veli ile olan irtibatını öğrendi ama Veli’ye ulaşamadı. Adalı’yı çok iyi tanıyan Veli ise, onu yeniden ayağa kaldıran kişinin Zeynep olduğunu çözdü. Veli, Zeynep’e ulaştı ve ondan, kızını görmek istiyor ise yanına gelmesini istedi. Bu bilgiyi Adalı’dan saklayan Zeynep, kızını kurtaracağı düşüncesiyle hapis tutulduğu evden kaçtı. Veli, Zeynep’i rehin aldı. Veli aynı anlarda, Adalı’yı da uzun namlulu silahıyla hedefine aldı. Veli, Zeynep’e, ‘Kadir’i silahla değil, seninle öldüreceğim, en sevdiğiyle’ diyerek, Kadir’e sevdikleri üzerinden saldırmaya devam edeceğini gösterdi.

blank

Yeni bölümde heyecan daha da artıyor!

Zeynep’i rehin alan Veli’nin yeni hamlesi ne olacak? Veli, Zeynep’e zarar verecek mi? Adalı’yı bekleyen tehlike ne? Cemre ile Kerem arasında neler yaşanacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Çarpışma’nın 20 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek 5. Bölümünde yanıt bulacak. Heyecanın daha da artacağı ve yine nefeslerin tutularak izleneceği yeni bölümde, birbirinde çarpıcı gelişmeler yaşanacak.
Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.