Çarpışma’da Kadir, Veli’yi vuracak mı?

Show TV’de Perşembe akşamları ekrana gelen, finaline son 2 bölüm kalan (30 Mayıs), ilgiyle izlenen dizisi ‘Çarpışma’nın dün akşam yayınlanan 22. bölümü de heyecan dolu anlara sahne oldu.

Cansız’ın, Zeynep’e kurtuluşu için 24 saat süre biçtiği, bunu Kadir ile Veli’ye de söylediği, silahla yaralanan Cemre’nin ölümün kıyısından döndüğü, bölüm finalinde de; Zeynep’in bağlı olduğu bombaların patlamasına dakikaların, Veli’ye silahını doğrultan Kadir’in de ölümcül bir ikilemle karşı karşıya kaldığı bölümü ‘Çarpışma’ tutkunları yine nefes nefese izledi.

Çarpışma #24saat etiketiyle yine sosyal medyanın zirvesinde yer aldı!

‘Çarpışma’, sosyal medyada da uzun süre konuşuldu ve bu hafta da zirvede yer aldı. Diziyle ilgili 103 bin tweet atıldı. ‘Çarpışma’ #24saat etiketi ile Twitter’da Türkiye’de 6 saat 10 dakika, #çarpışma etiketi ise 4 saat 35 dakika TT listesinde kaldı. ‘Çarpışma’, 22. bölümüyle; ABC1’de yüzde 3.09 rating ve yüzde 7.99 izlenme payı, AB’de yüzde 2.48 rating ve yüzde 6.94 izlenme payı, Total’de ise yüzde 2.24 rating ve yüzde 5.89 izlenme payı elde etti.

Kadir şoka girdi!

Kadir, Cansız’ın, annesi Asiye’yi gözlerinin önünde öldürmesiyle büyük bir şoka girdi. Veli onu sakinleştirmeye ve kendine getirmeye çalıştı. Ancak Kadir, uzun bir süre annesinin öldüğü gerçeğini kabullenemedi.

Cansız, Zeynep’in ölüm saatini kurdu!

Cansız, Zeynep’e kurtuluşu için 24 saat süre biçti. Ardından Kadir’i aradı ve bu zaman zarfında Zeynep’i bulamazsa, sevdiği kadının paramparça olacağını söyledi. Cansız, Veli’yi de aradı ve ona da, kendisine 24 saat içerisinde bir kaçış planı hazırlamasını, aksi halde Zeynep’in öleceğini söyledi. Cansız kronometreyi çalıştırdı ve zaman geriye doğru hızla akmaya başladı.

Cemre ölümden döndü!

Kerem, Kadir’e gitti ve Cemre’ye ulaşamadığını, Demir’in onu alıkoymuş olabileceğinden endişelendiğini söyledi. Kadir, Demir’in izini bulmak için Veli’den yardım istedi. Cansız’a da Cemre’nin Demir tarafından kaçırıldığı haberi geldi. Selim’e Cemre’yi koruyacağına dair sözü olan Cansız, adamlarına Cemre’yi bulup, getirmeleri talimatını verdi. Belma, Cemre’nin Cansız’ın adamlarınca götürülmesine tanıklık etti. Onları takip eden Belma, Cemre’nin getirildiği yeri Kadir’e bildirdi. Kadir, Veli ve Kerem, Cansız’ın Zeynep’i ve Cemre’yi alıkoyduğu mekânına geldi. Aralarında büyük bir çatışma çıktı. Bu sırada yaşanan bir arbedede Cemre vuruldu ve ağır yaralandı. Kerem ve Veli, Cemre’yi hızla bir hastaneye getirdi. Cemre ameliyata alındı. Ölümle yüz yüze gelen Cemre, hayati tehlikeyi atlattı.

Zeynep, ölümün eşiğinde!

Cansız, bir sandalyeye bağlı halde tutulan Zeynep’in yanına bomba yerleştirdi. Bombanın patlamasına ise dakikalar kaldı.

Kadir, ölümcül bir ikilemle karşı karşıya kaldı!

Kadir, Veli’yi takip ederek elinden kaçırdığı Cansız’ı yeniden buldu. Cansız, Zeynep’i öldürmekle tehdit ederek Kadir ve Veli’nin elini kolunu bağladı. Kadir, Cansız’a vurmak üzereyken Veli silahını ona doğrulttu. Cansız, Veli’ye Kadir’i öldürürse Zeynep’in yerini söyleyeceğini söyledi. Kadir de silahını Veli’ye doğrulttu. Veli silahını indirdi, Kadir’den kendisini öldürmesini ve Zeynep’i kurtarmasını istedi. Kadir, Veli’yi öldürürse Zeynep’i kurtaracağı, öldürmezse her şeyi kaybedeceği ölümcül bir ikilemle karşı karşıya kaldı.

Heyecan ve gerilim daha da artıyor!

Kadir ne yapacak? Zeynep ölecek mi? Kadir ve Cansız hesaplaşmasında hayatta kalan kim olacak? Ölümden dönen Cemre ile Kerem’i neler bekliyor? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Çarpışma’nın Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek 23. Bölümünde yanıt bulacak. Heyecanın daha da artacağı ve yine nefes nefese izlenecek yeni bölümde, birbirinde çarpıcı gelişmeler yaşanacak.

Yapımcılığını Kerem Çatay – Pelin Diştaş’ın, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.