Çarpışma, pahalıya mal oldu!

Kıvanç Tatlıtuğ ile Elçin Sangu’nun başrolünü oynadığı ‘Çarpışma’ adlı dizide asıl hikâyeyi başlatan 4 arabanın kaza sahnesi için yapımcılar, kesenin ağzını açtı.

Sezonun iddialı dizileri arasında olan ‘Çarpışma’ için yapımcılar hiçbir masraftan kaçınmadı! Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu ve Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı ‘Çarpışma’nın ilk bölümünde yer alan 4 arabanın çarpışma sahnesi, pahalıya mal oldu! Senaryo gereği kavşakta gerçekleşen araba kazası için 1 milyon TL’nin üzerinde para harcandı. Almanya’dan gelen özel ekip ve bilgisayar teknolojisiyle gerçekleşen sahneler, 4 gün sürdü. Uzun uğraşlar sonucunda bol tekrarlı yapılan çekimler için 6 araba hurdaya çıktı. Özel teknoloji ve kameralar kullanan ekip, bilgisayar sistemiyle araçların istedikleri şekilde birbirlerine çarptığını belgeliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.