gazetemag tv

Çapkınlıklarıyla gündeme gelen evli müzisyen Ozan Doğulu uslanmıyor

Çapkınlıklarıyla gündeme gelen evli müzisyen Ozan Doğulu, önceki akşam “Huylu huyundan vazgeçmez” dedirtti. Doğulu, iki güzelle bir gece kulübünde eğlendi.

Çapkınlıklarıyla dillerden düşmeyen müzisyen Ozan Doğulu, yine yaptı yapacağını! Geçen sene sosyetik güzel Tuba Peksayar’la samimi görüntülenen Doğulu, yine İstanbul gecelerinde hızlı çıktı! Ece Doğulu’yla evli olan ünlü müzisyen, iki kız arkadaşıyla sabaha karşı geldiği Karaköy Mitte’de görüntülendi.

SORULARA YANIT YOK!

Araçtan inerken bir anda karşısında habercileri gören müzisyenin kız arkadaşları, mekâna hızlı adımlarla girdi. İçeride yaklaşık 1 saat kalan güzeller, tek tek çıkış yaptı. 30 dakika sonra mekândan ayrılan Doğulu, kendisine yöneltilen soruları duymazlıktan geldi. Kendisini bekleyen özel aracına geçen müzisyen, evinin yolunu tuttu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.