Cannes’da Can Yaman, Akın Akınözü ve Burak Özçivit yarışı!

Dünyanın en prestijli televizyon fuarı Cannes’da gerçekleşti. Fuarda Kuruluş Osman dizisiyle ekranlara dönen Burak Özçivit, Erkenci Kuş’un yıldızı Can Yaman ve Hercai’yle dikkatleri üzerine çeken Akın Akınözü rüzgarı esti.

Cannes’daki dünyaca ünlü MIPCOM Fuarı, Türk oyuncuların gövde gösterisine döndü. Önümüzdeki hafta yayın hayatına başlayacak olan iddialı dizi ‘Kuruluş Osman’ın yakışıklı baş rol oyuncusu Burak Özçivit’in dev afişi Cannes’a asıldı. Kentte, dünyanın en zengin işadamlarının, dünya jet-setinin ve Hollywood yıldızlarının konakladığı Carlton Oteli’nin girişine, bu özel afiş için görkemli bir tag yapıldı.

SOSYAL MEDYA KARIŞTI

Burak Özçivit’in dizisi henüz ekrana gelmeden, Fransa’da dünyanın dört bir yanından gelen alıcılara “The Ottoman’ adıyla gösterilirken, Erkenci Kuş’un pazarlanmasına destek için Cannes’da bulunan Can Yaman’ın dev bir afişi de aynı cadde üzerinde bir binanın yan cephesini süslüyor.

blank

Öte yandan Hercai dizisinin yakışıklı oyuncusu Akın Akınözü de fuara katıldı. Türkiye’nin en gözde jönlerinden Burak Özçivit, Can Yaman ve Akın Akınözü, MIPCOM 2019 fuarı için gittikleri Cannes’da objektiflere poz verdi. Bu pozlar sonrası sosyal medyada hangi ismin daha yakışıklı olduğu tartışılmaya başlandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.