Caner Topçu partneri Sümeyye Aydoğan’ı överken Rabia Soytürk’ü kızdırdı

Dönence dizisindeki partneri Sümeyye Aydoğan’a övgü dolu sözler sarf eden Caner Topçu’ya Duy Beni’deki rol arkadaşı Rabia Soytürk’ten tepki geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Rabia Soytürk, Caner Topçu’ya tepki gösterdi. Soytürk, “Senin bilmediğin ve sende olmayan şeyin adının terbiye olduğunu hatırlatırım” ifadelerine yer verdi.

Yakışıklı oyuncu Caner Topçu konuk olduğu programda rol aldığı Dönence dizisindeki partneri Sümeyye Aydoğan’ı övdü. Caner Topçu’nun açıklamalar Duy Beni dizisindeki eski partneri Rabia Soytürk’ü kızdırdı.

Rabia Soytürk, şu sıralar Dönence’de Sümeyye Aydoğan ile başrol olan Caner Topçu’nun ‘Biz Duy Beni’de şey diyorduk Sümeyye ile, biz bu işten sonra beraber partner olmalıyız” demesine fena sinirlendi. Soytürk görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından Twitter hesabından “Senin bilmediğin ve sende olmayan şeyin adının terbiye olduğunu hatırlatırım” şeklinde paylaşım yaptı. Soytürk daha sonra da Caner Topçu’yu takipten çıkardı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.