Caner Erkin’in Beşiktaş’a transferinde Şükran Ovalı’nın da etkili olduğu ortaya çıktı

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erdikten sonra Inter’e transfer olan ancak yeni takımında yaşanan teknik direktör değişikliği sebebiyle takımdan ayrılan Caner Erkin’in yeni adresi kesinleşti. Şükran Ovalı ile yaşadığı beraberlikle de çok konuşulan Erkin sonunda kararını verdi ve Beşiktaş’a transfer oldu.

Yakın zamanda dünya evine girmesi beklenen çiftten Caner Erkin, bu transfer konusunda Şükran Ovalı’ya danıştığı ve “Nereye gidersen git” yanındayım sözünü almıştı. Ancak yıldız futbolcunun, ailesini ve Şükran Ovalı ile evlilik planını da düşünerek Beşiktaş’a transfer olduğu öğrenildi. Dizi projesi yüzünden İtalya-Türkiye arasında sürekli git-gel yapacakken sevgilisinin bu kararına çok sevinen Ovalı’nın yakın çevresine “Çok mutluyum” dediği öğrenildi.

Fanatik Beşiktaşlı olan Şükran Ovalı’nın Caner’in bu tercihine ayrıca sevindiği ve “Bu sene Beşiktaş’ın tüm maçlarını izlemeye gideceğim” dediği konuşuluyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.