Çanakkale Triatlonunda bir ilk yaşandı

Triatlon Federasyonu Asbaşkanı Albay Bülent Çendik ile Türkiye Triatlon Federasyonu yönetim kurulunda görevli ve aynı zamanda TSK çapında Albay rütbesinde ilk olarak Ironman Yarışlarını tamamlayan SAS Özel İhtisaslı Dz. Albay M.Serdar Selışık’ın girişimleri ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığının desteği ile Türkiye Triatlon Federasyon tarihinde icra edilen yarışlarda ilk kez bir savaş gemisinin katılımıyla başladı.

İZMİR İGFA- Deniz Kuvvetleri Komutanlığı TCG Karabiga Gemisinden, Çanakkale Boğaz Komutanı Tuğamiral Mustafa Turhan Ecevit tarafından ateşlenen işaret fişeği ve aynı zamanda çalınan gemi düdüğü ile başlayan yüzme etabında sporcular 2100 metrelik mesafeyi geçti.

Triatlon Federasyonu Asbaşkanı Albay Bülent Çendik ve Triatlon Federasyonu Sponsorluk Kurulu üyesi SAS Deniz Albay Serdar Selışık yarış alanında sporculara başarılar diledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.