Can Yaman’ın ünlü İtalyan spikerle yaşadığı aşk sosyal medyayı salladı

Ünlü oyuncu Can Yaman İtalya’nın en ünlü spor spikerlerinden Diletta Leotta ile aşk iddialarıyla gündeme geldi. Geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamalarla ağır eleştirilere maruz kalan oyuncu Can Yaman geçtiğimiz haftalarda İtalya’dan iş ve reklam teklifi almıştı. Yaman’ın bu kez de İtalyan güzeliyle anılması sosyal medyayı salladı.

Son dönemin popüler oyuncularından Can Yaman’ın İtalya macerası tüm hızıyla devam ediyor. Fox Tv’de yayınlanan Bay Yanlış dizisinin final yapması nedeniyle setlere ara veren Can Yaman rotasını İtalya’ya çevirdi. Ferzan Özpetek’in yönettiği bir reklamı çekimi için İtalya’da bulunan Yaman’ın İtalyan spiker Diletta Leotta ile aşk dedikoduları ile gündeme geldi.

İtalya’da bir radyo programında Diletta Leotta ve Can Yaman’ın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Can Yaman ile aynı otelde kalan Diletta Leotta’nın odasına bir buket çiçek bırakılmıştı ve güzel sunucu bunu “Bir iş gününün ardından odana geldiğinde yatağında bulduğun bir buket çiçek senin mutlu uyumanı sağlar” yazısıyla paylaştı.

Bu paylaşımla çiçeklerin Can Yaman’dan mı olduğu akıllara geldi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.