Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta’yı ‘akrobat taktiği’ ile soydular

Ünlü oyuncu Can Yaman kısa bir süre önce İtalyan sunucu Diletta Leotta’yı sevgili olduklarını duyurmuştu. Ünlü oyuncunun sevgilisi ‘akrobat hırsızlar’ın kurbanı oldu. İtalya’da faaliyet gösteren hırsızlık çetesi, ünlülerin Instagram paylaşımlarını inceledi. Paylaşımdan yer tespiti yapan çete, aralarında Eşref Hakimi, Diletta Leotta ve fenomen Eleonora’nın da bulunduğu yüzlerce kişiyi soydu.

İtalya’da kurbanlarını yakalayan hırsızlık çetesi bu sefer de ünlü oyuncu Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta’yı soydu. Instagram hesaplarından ünlüleri ve fenomenleri takip edip inceleme altına alan çete için harekete geçildi. Ünlülerin Instagram hesaplarında paylaştıkları ev fotoğraflarını inceleyerek keşifte bulunup, ardından buraları soyması, sosyal medya kullanıcılarının daha dikkatli olması gerektiğini gösterdi.

İtalya’da bulunan güvenlik yetkilileri, Milano kentinde ünlülerin ve influencer’ların (sosyal medya fenomeni) Instagram’daki fotoğraflarını inceledikten sonra evlerini soyan ve akrobat hırsızları lakabıyla bilinen çete üyesi dört kişinin tutuklandığını açıkladı.

blank

Çetenin kurbanları arasında Inter’li futbolcu Eşref Hakimi, Can Yaman’ın sevgilisi TV sunucusu Diletta Leotta ve influencer Eleonora Incardona da yer alıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.