Can Yaman ve sevgilisi Diletta Leotta’dan 14 Şubat’a özel poz

Can Yaman ve İtalyan aşkı Diletta Leotta’nın sevgililer günü paylaşımı olay oldu. Ünlü çiftin verdikleri 14 Şubat Sevgililer Günü pozu İtalya ve Türkiye’de gündem oldu. Yakışıklı oyuncunun Instagram hesabından sevenlerine sunduğu sevgilisi ile birlikte yer aldığı yeni karesi hayranları tarafından adeta beğeni yağmuruna tutuldu.

Can Yaman-Diletta Leotta çiftinin aşkı doludizgin devam ediyor. Ekranların yakışıklı oyuncusu Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta ile birlikte yer aldıkları yeni paylaşımı sosyal medyaya damga vurdu. Ünlü çifttin Sevgiler Günü pozu hayranlarından büyük ilgi gördü.

Can Yaman hem yeni dizisi Sandokan hem de İtalyan aşkı Diletta Leotta ile olan birlikteliğiyle magazin gündeminde adından sıkça söz ettiriyor.

Can Yaman Diletta Leotta
Can Yaman – Diletta Leotta

İtalya televizyonlarında yayına girmeye hazırlanan Sandokan dizisinin çekimleri için çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren yetenekli oyuncu, kendisi hakkında sosyal medya hesabından takipçileri için yeni paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor.

Can Yaman’ın İtalya’da bulduğu aşkı Diletta Leotta ile olan paylaşımları hayranları tarafından ayrıca dikkat çekiyor. Ünlü oyuncu, Instagram story’sinden spor spikeri olan sevgilisini televizyonda seyrettiğini gösteren paylaşımı ile çok beğenilmişti. Gönderisindeki kırmızı gül detayı ise ayrıca dikkat çekmişti.

blank

Öte yandan Can Yaman’ın asıl bombası Sevgililer Günü paylaşımı oldu. Her hareketi büyük yankı uyandıran başarılı oyuncu, Instagram hesabından aşkı bulduğu Diletta Leotta ile yer aldığı 14 Şubat Sevgililer Günü’nüne özel paylaşım yaparak hayranlarını mest etti. Yakışıklı oyuncunun paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.