Can Yaman ve Özge Gürel’in yeni dizisi “Bay Yanlış” dünya gündeminde

Yapımını Gold Film’in, yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in, senaryosunu Aslı Zengin ve Banu Zengin’in üstlendiği, başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaştığı “Bay Yanlış” yayın hayatına başlamadan dünya gündemine damga vurdu.

Bu yazın en iddialı yapımı olan FOX’un yeni dizisi Bay Yanlış’ın basına yansıyan ilk kareleri dünya çapında beğeni topladı. Dizi, hem 9 farklı ülkede hem de dünya gündeminde #BayYanlışFOXta etiketiyle en çok konuşulanlar listesine girdi.

blank

İkilinin uyumuyla övgü topladığı sosyal medyada #BayYanlışFOXta etiketi, dünya gündemine son 24 saatte yaklaşık 400 bin tweet alarak 11.sıradan girdi. Türkiye, İtalya, İspanya, Yunanistan, Arjantin, Brezilya, ABD, Porto Rico ve Şili gibi ülkelerden oldukça yoğun beğeni tweetleri alan dizinin başrol oyuncuları Can Yaman ve Özge Gürel de en çok konuşulanlar listesinin ilk sıralarında yerini aldı.

İŞTE! Can Yaman ile Özge Gürel’i buluşturan “Bay Yanlış”tan ilk kareler

Büyük bir merakla beklenen “Bay Yanlış”ın konusu ise şöyle; Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.