Can Yaman ve Demet Özdemir, Beyrut’ta gidiyor

Erkenci Kuş dizisinin fenomen ikilisi, cuma günü Beyrut’a gidiyor.

Her yıl Ortadoğu’nun müzik, sinema ve televizyon dallarında en başarılı isimlerinin seçildiği ‘Murex D’or Ödülleri’, cumartesi günü Beyrut’ta 19. kez sahiplerini bulacak.

Daha önce Beren Saat, Murat Yıldırım ve Songül Öden gibi star oyuncularımızın ödül aldığı törene bu yıl Gold Film imzalı Erkenci Kuş dizisinin yıldızları Can Yaman ile Demet Özdemir katılıyor.

Geçen haziran ayında başlayan ekran yolculuğu yaz boyu devam edecek olan Erkenci Kuş’un yıldızları görkemli törende En İyi Kadın ve En İyi Erkek Oyuncu Ödülleri’nin sahibi olacak.

Cuma günü Beyrut’a gidecek olan Can Yaman ile Demet Özdemir, cumartesi düzenlenecek törenin ardından pazar günü İstanbul’a dönecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.