Can Yaman: Ünlü olduğum için o kadın benden faydalanmaya çalışıyor

Yaptığı tepki çeken açıklamalarla sık sık gündeme gelen oyuncu Can Yaman’ın bir hayranını darp ettirerek mekandan attırdığı iddia edilmişti. Konuyla ilgili ifade veren Yaman, “Ünlü olduğum için o kadın benden faydalanmaya çalışıyor” dedi.

21 Kasım 2019 günü yaşanan olayda gece geç saatlerde Yaman’ın 52 yaşındaki hayranı Çiğdem Gökaşan, kendisini bardan attırmak isteyen oyuncuya “Sizi biz ünlü yaptık, şimdi de mekandan mı attırıyorsun?” demiş, bu sözlerinin ardından çok sinirlenen Yaman, kadının elini tutup kıvırmıştı. Gökaşan, bu iddialarla karakola gidip Yaman’dan şikayetçi olmuştu.

‘BU KADINI GÖRMEDİM BİLE’

Günaydın’dan Dilek Yaman, Can Yaman’ın karakolda verdiği ifadeye ulaştı. Habere göre Yaman bu iddialar karşısında şunları söyledi:

“Saat 02.00 sıralarında Ortaköy’de bulunan Ruby isimli işletmeye girdim. Ünlü olduğum için çok sayıda kişi benimle fotoğraf çektirmek istedi. Kimseyi kırmadım. Saat 03.15 civarı mekan güvenliği, polis merkezine gidip ifade vermeye gitmem gerektiğini söyledi. Ben de geldim. Bahsetmiş olduğunuz gibi bir olay yaşamadım. Bu kadını görmedim bile. Sanırım ünlü olduğumu bildiği için benden faydalanmaya çalışıyor. Konu hakkında söyleyeceklerim bunlardan ibaret. Benim kimseden herhangi bir şikayetim yoktur.”

Can Yaman’dan şiddet gören Çiğdem Gökaşan ilk kez konuştu!

‘AÇIKLAMA YAPMAK YANLIŞ OLUR’

Yaman, dün yaptığı açıklamada da “Herhangi bir yoldan elimize ulaşan resmi bir tebligat yok. İçeriğine hakim olmadığımız durumla ilgili açıklama yapmak yanlış olur. Önümüzdeki günlerde durumu değerlendirir, gerekliyse açıklama yaparız” ifadelerini kullanmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.